The Leaf Medya Ajansı İle Hayalleriniz Gerçekleşiyor. Nasıl Mı? ...

Genç, heyecanlı dinamik kadrolu bir dijital medya ajansı olarak müşterilerimizin dijital dünyada bilinirliğini arttırma ve satış odaklı hedeflerine ulaştırma hedefindeyiz. Alanında uzman firmaların dijital partnerliğini alarak heyecanla başladığımız bu yolda göstereceğimiz başarılarla müşteri memnuniyetini zirvede tutacağız. Dijital platformlarda yer edinme ve doğru reklam yönetimi ile hedef kitleyi arttırma hedefinde siz müşterilerimize çeşitli hizmetler sunuyoruz.

The Leaf Media

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Markanızın kurumsal kimlik çalışması için gerekli olan tüm grafik çalışmalarını özenle tasarlıyoruz. Markanızı en iyi yansıtan logo tasarımlarını hazırlar ve bu tasarımların tüm platformlarda en iyi şekilde kullanımını sağlarız.
The Leaf Media

Stüdyo Çekimleri

Markanızı dijital dünyada daha iyi tanıtacak fotoğraf - video prodüksiyon ihtiyaçlarınızı güçlü ekipmanımızla karşılıyoruz. Reklam, tanıtım filmi, kurumsal video projeleri, havadan görüntüleme ve her türlü fotoğraf ihtiyaçlarınız için dijital medya ekibimizle hizmetinizdeyiz.
The Leaf Media

Sosyal Medya Yönetimi

The Leaf Media ailesi sizi milyonlara ulaştırmayı hedefliyor. Markanızı hedef kitlenizle tanıştıracak ve bu kitleye sizi daha iyi tanıtabilecek sosyal medya kanallarını belirliyor ve bu kanallardaki etkileşiminizi arttırıyoruz. Her türlü sosyal medya içeriklerinizin hazırlanması ve iletimini yönetiyor ; ayrıca aylık performans raporlarını hazırlıyoruz.
The Leaf Media

Web Sitesi Tasarımı

Markanızın dijital dünyadaki yüzünü tasarlıyoruz. Sizi en iyi yansıtan kullanıcı dostu web sitenizi yüksek performans ve güvenlik kriterlerini de dikkate alarak hayata geçiriyoruz. Ayrıca web site dizaynında marka bilinirliği açısından kritik öneme sahip SEO uyumu ana hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
The Leaf Media

SEO Yönetimi

Sizi Google arama motorunda zirveye çıkarmayı hedefliyoruz. Markanızın google, yandex, bing gibi arama motorlarında daha kolay bulunması için gerekli optimizasyon işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Performans odaklı bir dijital pazarlama stratejisi ile yola çıkarak; verimliliğinizi arttıracak çözümler sunuyoruz.
The Leaf Media

AdWords

Google'ın etkili müşteri bulmak amaçlı geliştirdiği reklam alanını sizin adınıza yönetiyoruz. Hedef kitlenizin; google arama motorunda sizinle alakalı arama yaptığında karşısına çıkacak en iyi reklam stratejisini doğru zaman kriterini dikkate alarak belirliyoruz.
The Leaf Media

Tipografi

Tipografik tasarımlarla; markanıza özel afiş, sanatsal çalışmalar, logo, kartvizit, reklam, ambalaj vb alanlardaki ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
The Leaf Media

Değer Veriyoruz

The Leaf Media ailesi olarak her türlü dijital medya ihtiyacınıza ve bu ihtiyacı karşılayacak fikirlerinize değer veriyor ve hayallerinizi gerçekleştirmek için özenle çalışıyoruz. Sizi hedeflerinize taşımak için buradayız.